17. detsember, neljapäev

Paar viimast päeva on siin olnud üsna keskmisest natuke parema Eesti suve moodi, vahelduvalt ikka vihma ja pilvi ka, sooja küll ikka endiselt ca 20-24 kraadi ümber. Aga päris rannailma nagu ei olnud ja seega sai peamiselt terrassil puhata ja poodides käia.

Eilse vihmaga käisime natuke eemal poes ka, taksoga – nojah, tõelised ummikud. Kui muidu möödub see vahemaa mingi ca 7 minutiga, siis sel korral võttis umbes pool tundi. Et vihm (no tõesti ikka väike, nii et vihmavarju nagu küll vaja ei läinud) pidada siin liiklusele niimoodi mõjuma. Ei tahaks mõeldagi, mida need autojuhid teeksid, kui Eestis oleva kliimaga peaksid rooli istuma – no lumest ma ei räägi, seda pole nad ilmselt suur osa siin kunagi näinud.

Täna oli plaan, et kuna ilmselt ilmateate järgi pidi pilvisus ja vihm jätkuma, et läeme siis pealinna Las Palmasesse. Kuna ma aga hommikul sips sisse magasin, siis seks ajaks, kui ma ärkasin, oli sulaselge päike ja kuumus väljas, nii et paar päeva kuuma päikese puudust kihutasid meid (ja mind eelkõige) randa. Ja tõesti, juba paari vähema päikesega päevaga hakkaks nagu päris kuumast puudust tundma, nii et panime kohe täna terve päeva rannas jutti.

Ja ega mul tegelikult praegu polegi muud öelda, kui et see rand ja ujumine ning puhkamine on ikka ühed rasked ja väsitavad tegevused ja lisaks paar pilti ka Eesti praegusesse kliimasse (mis mind hetkel üsna hirmutab) sobivalt.

Ühesõnaga – arvestades praegust Eesti kliimat, on tugevalt kaalumisel hilisem tagasipöördumine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s