Nädal täis

Täna me käisime poes! No selles, mis asub otse mitte kuurortis, aga pigem nagu kohalike elanike TOHUTU supermaket, ca 15 km eemal. Ja kuigi, ma olen välismaal käinud küll, aga ikka IGA KORD toiduosakondades ma tunnen seda tunnet, et krt, nagu välismaal.

Ja natuke hakkas juba see kodune tunne peale – no et 5 toidukotti, 4 toitu ja 1 veini. Et siis see toidukottide osa on kodune – veinide osa on Hispaania. Ja kõik see kalalett … oehhhh. Kuna meil aga täna otseselt mingit suuremat toidutegemist plaanis ei olnud, siis värskeid kalatooteteid sel korral ei ostnud. Küll aga võttis Krissu õnneks igasuguseid külmutatud värke – no et teeks ise mereannipastat või nii:)

Poes hakkas vahepeal jube külm, korraks ei saanud enam arugi, et soojas kohas asuks – ja autos ka konditsioneer oli põhjas, nii et pmtliselt oli mu ainus soov lõpuks see, et palun sooja!!!

Ehh – ja üldiselt inimesed ikka ei muutu, naljad ka ei muutu. Kõik on täpselt sama, ei ole endiselt naljakas. Ja samamoodi on meil nüüd kodus lisaks ostetud roosadele veinidele ja proseccodele (mul on missioon – ei ühtki üle 1- või 2-eurost veini ja ainult pudelis!) üks see soomlaste kohvritäis gin long drinki ning 1 kohver koffi õlut … Nii et kõlab vist kordamisena – aga võib külla tulla küll. Ilmselt peame naabritega peo korraldama. No ja nii kui ginid otsa saavad (ahaaa, tähtaeg olevat ületatud), siis pidime kohe uue kohvri saama. Oeh – ja no mitmeid erinevaid kitse- ja lambajuuste on ka külmikus. Ahh, ostsime isegi kummimadratsi, et hea basseinis vedeleda:)

Ja põhimõtteliselt elan ma nüüd lootuses, et hiljemalt paari päeva pärast olen ma oma Eestist kaasavõetud tiisikusest lahti, nii et hommikul panen spordiriided selga ning lähen jooksma (vähemalt poodi saia järgi, no üle tee asub see). Ja pärast siis ujun mitu ringi.

Ainuke, mis siin sajaga sakib, on internet – aga võib-olla ongi hea, vähemalt seni, kuni tööd ei pea tegema.

Ja KUIGI ma tohutult armastan nagu kuuma-kuuma ja päikest, siis ERITI mõnusad on need õhtupoolikud terrassil. Päike enam otse peale ei paista, soe on ikka …

Ahh – panen lihtsalt selle loo:

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s